Firma Ever Home udostępniła na swojej stronie internetowej konfigurator, którego celem jest przyspieszenie procesu ofertowania i łatwiejszą orientację w cenniku tego producenta podłóg.

Stworzona przez Ever Home aplikacja pozwala na uzyskanie błyskawicznej odpowiedzi na pytanie o koszt metra kwadratowego podłogi w różnych wariantach wykończeń.

 

Konfigurator pozwala na wybranie rodzaju drewna (dąb lub jesion – gatunki dostępne w ofercie Ever Home), długości deski, jej szerokości, wykończenia oraz klasy. Te podstawowe parametry można także poszerzyć o wybór opcji – szlifowania, piaskowania lub jednolitej długości. Można również wybrać wersję z fazowaniem lub szczotkowaniem. Po wybraniu wszystkich interesujących nas parametrów u dołu strony automatycznie pojawi się podsumowanie wybranego produktu oraz cena detaliczna metra kwadratowego. Tak przygotowaną wycenę można pobrać w formacie PDF i przesłać do firmy Ever Home celem złożenia zamówienia. Na dokumencie znajdziemy także dostępne opcje pakowania.

Konfigurator dostępny jest pod adresem: http://www.everhome.pl/konfigurator

Data dodania: 17.06.2013