1 marca 2018 roku w samym centrum Warszawy na PGE Narodowym przy Alei Poniatowskiego 1 odbędą się 12. Targi Tekstyliów Domowych.

Są to jedyne targi w Polsce poświęcone w całości tekstyliom domowym, które łączą w sobie szeroką ofertę wystawienniczą najlepszych producentów i importerów tekstyliów z bogatą częścią merytoryczną. Organizatorzy zapewniają, że oferta wystawców z branży będzie bardzo szeroka, znajdziemy tam: dekoracje okienne, wykładziny i tapety, tkaniny obiciowe, nakrycia stołowe, pościel i tekstylia łazienkowe. Nie będzie to jednak jedyna atrakcja tych targów. Odwiedzający będą mogli wziąć udział w wielu wykładach z trzech grup tematycznych:

 

1. Sprzedaż, marketing i visual merchandising w handlu detalicznym:

 

  • wystawa sklepowa, która sprzedaje,
  • jak zyskać lojalnych klientów?
  • jak skutecznie zaprosić klientów, by odwiedzili właśnie nasz sklep?

 

2. Design wnętrz hotelowych:

 

  • wykłady ekspertów prezentujące najlepsze praktyki w aranżacji wnętrz hotelowych,
  • ceremonia wręczenia nagród laureatom konkursu Interior Design Awards na najlepsze aranżacje wnętrz hotelowych.

 

3. Trendy:

 

  • trendy w wyposażeniu wnętrz na jesień i zimę 2018 według światowej agencji trendów Fashion Snoops z Nowego Jorku,
  • tajemnice koloru we wnętrzach.

 

Prelekcje poprowadzi Jerzy Osika, właściciel firmy Promedia, specjalista ds. sprzedaży, marketingu i trendów oraz zaproszeni przez niego eksperci.

Atrakcją targów będzie niewątpliwie nowość – oferta skierowana do branży HoReCa, w której zobaczymy propozycje przygotowane specjalnie dla hoteli, restauracji czy biur. Specjalnie dla stałych gości targów, w tym roku pojawi się strefa technologiczna, gdzie odbędą się prezentacje i szkolenia, dotyczące aktualnych rozwiązań.

Impreza jest skierowana do zarządców i właścicieli hoteli, sklepów oraz studiów dekoracji okien, a także dekoratorów oraz architektów wnętrz.

[NSH]

Data dodania: 15.01.2018