Archistarter to cykl wykładów dla młodych ludzi, którzy marzą o tym, aby zostać w przyszłości architektami.

Pierwsze kroki młodych architektów

Spotkania są przeznaczone dla osób, które dopiero uczą się zawodu architekta. Projekt ma za zadanie pokazać praktyczne aspekty zawodu, a także nauczyć jak poradzić sobie ze wszystkimi formalnymi sprawami, aby spełnić swoje zawodowe marzenia. Oprócz tego uczestnicy mają poznać podstawowe zasady funkcjonowania firmy takie jak: księgowość, kontakt z klientem czy promocja.

Przyszli architekci będą mogli również poznać narzędzia ułatwiające codzienną pracę, rozwiązania architektoniczne oraz innowacyjne materiały, z których mogliby w przyszłości skorzystać. Organizatorzy Archistartera planują także wizyty w fabrykach i pracowniach projektantów.

Jednym z partnerów przedsięwzięcia jest amerykańska marka elastycznych paneli podłogowych Adore, która w Polsce reprezentowana jest przez Multicontract. Firam będzie przygotowywać wykłady i prezentacje np.  na temat pragnień klientów i najskuteczniejszych sposobów zaspakajania ich oczekiwań.

Spotkania będą odbywać się w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania w Warszawie przy ulicy Rejtana 16. Udział jest bezpłatny.

Więcej informacji można znaleźć na stronie organizatora.

Data dodania: 28.04.2015