Agnieszka Dobrzyńska, członek zarządu i dyrektor finansowa w spółce Kronopol Sp. z o.o. Żary, została wyróżniona w rankingu “Rzeczpospolita Babska, czyli Lista Najcenniejszych Kobiet w Polsce”.

Plebiscyt zorganizowany przez Gazetę Finansową miał na celu wyłonienie najbardziej obrotnych, przedsiębiorczych oraz kreatywnych kobiet na polskiej scenie biznesu i kultury.

Agnieszka Dobrzyńska współpracuje z firmą Kronopol od 1996 roku. Od 10 lat pełni funkcję wiceprezesa w spółce zależnej, a w 2004 została mianowana na członka zarządu i dyrektor finansową. Jest odpowiedzialna za obszary strategiczne, czyli finanse, controlling, IT i HR, dział prawny oraz za centrum usług wspólnych IT East HUB dla dla spółek holdingu Swiss Krono Group. Zapewnia także kompleksową obsługę informatyczną zakładów w Polsce, Rosji i na Ukrainie.

W jej prywatnym życiu dużą rolę odgrywają podróże i rodzina. Interesuje się psychologią, jej motto życiowe to słowa Williama Szekspira: “Uczenie się to tylko uzupełnianie siebie”.

Data dodania: 29.05.2013