W trosce o rozwój parkieciarzy, którzy rozumieją potrzebę kształcenia zawodowego, firma BONA Polska jako pierwsza w kraju rozpoczyna długofalowy program integracyjno-edukacyjny pod nazwą Akademia BONY.

Trudna sytuacja na polskim rynku parkieciarzy oraz silna konkurencja sprawiają, że wysokie umiejętności techniczne, obniżanie cen oraz szeroka oferta nie wystarczają już, aby zapewnić długofalowy rozwój. W przyszłości najwięcej zyskają ci parkieciarze, którzy oprócz wysokich umiejętności technicznych rozwiną tzw. umiejętności miękkie, czyli indywidualne podejście do każdego klienta, zdolność przekonywania, negocjacji, sztuka przewidywania i dostosowania się do otoczenia, budowanie relacji partnerskich i współpraca w zespołach. Te i wiele innych zdolności będzie doskonalone podczas Akademii BONY.

Podczas rocznego programu integracyjno-edukacyjnego, realizowanego w trzech dwudniowych spotkaniach, odbędą się warsztaty aktywnie angażujące uczestników. W trakcie szkoleń wykorzystywane będą środki multimedialne, opracowane zgodnie z potrzebami parkieciarzy ćwiczenia, które przeprowadzą zawodowi trenerzy biznesu, współpracujący na stałe z firmą BONA Polska Sp. z o.o. Wszystkie spotkania Akademii BONA odbędą się w atrakcyjnych ośrodkach szkoleniowo-hotelowych w Polsce, w dniach 30-31 maja, 19-20 września i 28-29 listopada. Dodatkowo w dniach 23-24 stycznia 2015 roku odbędzie się darmowe szkolenie w ramach akcji Młody Parkieciarz Bona, w którym mogą wziąć udział parkieciarze, którzy w dniu rejestracji nie przekroczyli 35 roku życia.

Uczestnicy Akademii otrzymają m.in. dostęp do najnowszej wiedzy z zakresu sprzedaży i komunikacji międzyludzkiej. Poznają sposoby zabezpieczenia się przed roszczeniami i reklamacjami klientów. Opanują także nowoczesne techniki i metody pracy z wymagającymi klientami. Zdobędą również umiejętności menadżerskie, pozwalające sprawnie zarządzać małymi zespołami ludzkimi.

Na zakończenie Akademii wszyscy absolwenci otrzymają dyplom ukończenia potwierdzający nabycie kompetencji menadżerskich. Zostają także zarejestrowani w internetowej bazie danych parkieciarzy, rekomendowanych przez firmę BONA. Będą także regularnie otrzymywać drogą mailową informacje na temat nowych technologii, produktów, promocji i szkoleń oferowanych przez BONA Polska.

Dodatkowych informacji udziela Emilia Piszel:

tel.: +48 61 816 34 60, tel. kom.: +48 602 352 351

emilia.piszel@bona.com

Data dodania: 28.04.2014