Baltic Wood, producent trójwarstwowych podłóg drewnianych, został partnerem konkursu FoorniFEST dedykowanego architektom oraz projektantom wnętrz prywatnych i publicznych. Rozpoczęta 5 marca rywalizacja potrwa do 8 maja. Najlepsze i najciekawsze projekty zostaną wybrane przez międzynarodowe Jury.

Firma Baltic Wood postanowiła wesprzeć konkurs nieprzypadkowo. Od lat współpracuje z architektami i projektantami wnętrz, doceniając ich kreatywność i poznając wzajemne potrzeby.

Celem konkursu FoorniFEST organizowanego przez portal foorni.pl jest wyróżnienie i zaprezentowanie jak najszerszej publiczności, również tej spoza granic Polski, projektów wnętrz domów, mieszkań, apartamentów, restauracji, hoteli, sklepów etc. stworzonych przez rodzimych projektantów i architektów.

Nadesłane prace oceniać będzie międzynarodowe Jury, w skład którego wchodzą: redaktor naczelna oraz dyrektor artystyczna wiodącego pisma o wnętrzach, stylista, specjalista technologii informacyjnych i deweloper zarazem, historyk sztuki, producent telewizyjny, PR-owiec, redaktorzy i blogerzy.

Część konkursowa potrwa od 5 marca do 8 maja 2012 r. Wyniki zostaną ogłoszone 30 maja. Główną nagrodą o wartości 50 tys. zł jest realizacja witryny internetowej architekta wraz z portfolio. Nagrody przyznane zostaną także za I i II miejsce w każdej z sześciu kategorii. Zasady konkursu znajdują się na stronie www.foorni.pl

Data dodania: 06.03.2012