Piłkarski Mega Piknik, którego organizatorem jest firma Baltic Wood, przyciągnął w tym roku ponad 250 pracowników wraz z rodzinami. Wśród atrakcji, które przygotowane były dla uczestników, znalazło się m.in. wykonywanie karmników dla ptaków, które później przekazane zostaną do pobliskiego nadleśnictwa w Kołaczycach.

W dniu 3 czerwca br. firma Baltic Wood zorganizowała rodzinne spotkanie sportowe z okazji Dnia Dziecka. W rozgrywkach wzięły udział drużyny, złożone z pracowników i ich rodzin oraz kadry zarządzającej. Rozegrano również mecz o Puchar Prezesa Baltic Wood. Najmłodsi mogli skorzystać z dodatkowych atrakcji jak: malowanie twarzy, zdjęcia w fotobudce, modelowanie balonów czy rodzinne kolorowanki. Dla starszych dzieci przygotowano bubble soccer, gigantyczne piłkarzyki oraz strzelanie do bramki celnościowej.

Założeniem przedsięwzięcia była integracja pracowników, budowanie więzi społecznej i kulturalnej wokół idei sportowych i ekologicznych. Sporym zainteresowaniem cieszyło się wspólne tworzenie karmników, do których budowy użyto podłóg drewnianych Baltic Wood.

Data dodania: 15.06.2018