Kolekcja podłóg drewnianych JEANS COLLECTION marki Baltic Wood zdobyła główną nagrodę w konkursie INSPIRACJE 2017 otrzymując wyróżnienie w kategorii Podłogi.

Zdaniem kapituły konkursu – złożonej m.in. z architektów i redaktorów pism wnętrzarskich – inspirowana dżinsem seria podłóg JEANS COLLECTION z naturalnego drewna wpisuje się w najnowsze trendy wystroju wnętrz. Członkowie jury docenili połączenie modnego designu z wysoką trwałością i szerokimi możliwościami aranżacyjnymi.

Linia JEANS COLLECTION obejmuje siedem par podłóg dębowych, dostępnych w szerokiej gamie kolorystycznej: od bieli i szarości po beże i brązy. Każdy z nich został powielony zarówno na wzorze deski 1-rzędowej, jak i klepki 3-rzędowej. Podłogi mają trójwarstwową konstrukcję z wierzchnią warstwą drewna o grubości 2,7 mm, która pozwala na dwukrotną renowację. Dzięki procesowi szczotkowania we wszystkich deskach widoczna jest oryginalna struktura drewna. Podłogę można układać na ogrzewaniu podłogowym.

Kolekcja JEANS COLLECTION, źródło: Baltic Wood

Uroczysta Gala Rozdania Nagród INSPIRACJE 2017 odbyła się 4 kwietnia 2017 r. w Pałacu Prymasowskim w Warszawie. W imieniu Baltic Wood wyróżnienie odebrała Katarzyna Dobrowolska – kierownik marketingu i PR Baltic Wood S.A.

[PAK]

 

Data dodania: 21.04.2017