Polska grupa meblarska kończy bieżący rok wyróżnieniami. Tytuły “Wielkiej Perły Polskiej Gospodarki” oraz “Wybitnego Eksportera Roku 2011” zostały przyznane firmie Black Red White już po raz kolejny.

Wielkość przedsiębiorstwa, poziom przychodów za 2010 rok i ich dynamika oraz rentowność sprzedaży i płynność finansowa to czynniki, które były brane pod uwagę w plebiscycie organizowanym przez Instytut Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk oraz miesięcznik Polish Market. Grupa Black Red White otrzymała tytuł “Wielkiej Perły Polskiej Gospodarki” już po raz trzeci, plasując się tym samym na 80. pozycji w liście rankingowej plebiscytu.

Natomiast przyznany tytuł “Wybitnego Eksportera Roku 2011” jest efektem stałego wzrostu produkcji i handlu w Polsce oraz za granicą w firmie Black Red White. Wyróżnienie przyznaje Stowarzyszenie Eksporterów Polskich.

Również dziennik Rzeczpospolita docenił grupę meblarską z Biłgoraju. W opublikowanym przez gazetę rankingu “Najcenniejszych polskich marek” grupa Black Red White uplasowała się na 53 pozycji wśród najbardziej wartościowych brandów.

Data dodania: 22.12.2011