BUDMA 2016 będzie areną zmagań najlepszych fachowców. Od 2 do 5 lutego specjaliści z branży będą mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności podczas licznych zawodów.

W szranki staną młodzi dekarze, którzy powalczą nie tylko o tytuł Mistrza Polski, ale również o udział w Mistrzostwach Świata, które odbędą się w Warszawie w 2016 roku.

Swoje umiejętności zaprezentują także młodzi parkieciarze, którzy również będą walczyć o tytuł Mistrza Polski. Zwycięzca dodatkowo zapewni sobie udział w XI Europejskich Mistrzostwach Młodych Parkieciarzy, które odbędą się we Włoszech. Uczestnicy będą mieli również możliwość podejścia do egzaminu i zdobycia dyplomu czeladnika. Stowarzyszenie Parkieciarze Polscy, oprócz organizacji mistrzostw, zapewni także szereg ważnych dla branży podłóg drewnianych atrakcji oraz wydarzeń towarzyszących.

Na przyszłorocznej BUDMIE poznamy także kolejnego zwycięzcę Mistrzostw Polski Montażu Wykładzin. Organizatorem tego wydarzenia będzie Polskie Stowarzyszenie Posadzkarzy. Polskie Zrzeszenie Płytkarzy przygotuje z kolei liczne pokazy nowych technik montażu okładzin ceramicznych.

W programie targów zaplanowano również liczne merytoryczne spotkania. Warto zwrócić uwagę na VII Forum Budownictwa Energooszczędnego i Pasywnego czy Dni Inżyniera Budownictwa. Pełen program targów BUDMA będzie wkrótce dostępny na stronie budma.pl

[RAK]

Data dodania: 24.11.2015