Klub Premier, Strefa Dobrego Dachu i Strefa testów. To tylko niektóre atrakcje czekające na odwiedzających tegoroczną edycję Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury Budma.

ProAqua – system rynnowy BUD MAT

PAWILON 8 / STOISKO 2

Wykonany z tworzywa sztucznego przeznaczony jest do skutecznego odprowadzania wody deszczowej. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych ułatwia montaż oraz zwiększa skuteczność systemu jako odwodnienia dachu.

Okno do dachów płaskich DXW FAKRO

PAWILON 5 / STOISKO 82

Okno do dachów płaskich DXW przystosowane do chodzenia po nim – absolutna premiera, po raz pierwszy produkt zostanie pokazany publiczności podczas targów BUDMA! Okna nie ma jeszcze w sprzedaży!

ExtremeFix FILIPOWICZ GROUP

PAWILON 3 / STOISKO 67

Dzięki rewolucyjnej formule jest najmocniejszą i najtrwalszą taśmą na świecie! Trwale łączy wszystkie tworzywa takie jak: metale (np. żelazo, aluminium, miedź), drewno, szkło, gumę, porcelanę, ceramikę, tworzywa sztuczne, elementy PCV.

Galeco STAL2

PAWILON 7 / STOISKO 11

System rynnowy oparty na kwadratowym profilu rynny i rury spustowej. Nowa rynna kwadratowa Galeco daje możliwość uzyskania nowoczesnego i estetycznego wyglądu domu z okapem. Jest to możliwe dzięki maskownicy podsufitowej, zatrzaskiwanej na haki doczołowe, która zasłania przednią część rynny, dając tym samym efekt gładkiego wykończenia okapu.

Action One Pad Auto INTER

PAWILON 8A/ STOISKO 23

Specjalistyczne szelki bezpieczeństwa do pracy w podwieszeniu wyposażone w podwójny, przedni punkt zaczepienia: przedni górny (linka z amortyzatorem lub mechanizm samozaciskowy), przedni biodrowy (do pracy w podwieszeniu bądź ewakuacji), tylny punkt zaczepienia (linka z amortyzatorem, mechanizm samozaciskowy)

Dachówka płaska BERGAMO Raben

PAWILON 7A / STOISKO 26

Produkt cechuje zupełnie płaska powierzchnia (dzięki czemu pasuje do nowoczesnych brył architektonicznych) oraz wysokie parametry techniczne. Ze względu na swój kształt, doskonale sprawdzi się na dachach o niewielkim stopniu skomplikowania, charakterystycznych dla zwartych w formie budynków.

Paca szlifierska TARNIK KUBALA

PAWILON 8A / STOISKO 34

Paca przelotowa z innowacyjnym 3-komponentowym uchwytem ze zintegrowanymi strefami miękkimi, stworzonym dla lepszej ergonomii pracy. Uchwyt łączy w sobie nowoczesny design z komfortem, idealnie dopasowując się do dłoni użytkownika.

STREFA TESTÓW

W pawilonie nr 2 będzie w tym roku Strefa Testów. To tutaj każdy fachowiec będzie mógł własnoręcznie przekonać się o najważniejszych zaletach prezentowanych produktów. O najskuteczniejszych i najbardziej efektywnym sposobie ich stosowania dowiemy się także podczas prezentacji i pokazów prowadzonych przez specjalistów z wystawiających się firm. To niepowtarzalna okazja aby własnoręcznie przetestować urządzenia i materiały! Wśród których znajdą się:

 

 • produkty marki KREISEL: GOTOWY KLEJ DO PŁYTEK 111 – mrozoodporny specjalista od OSB, EXPERT 4 – wysoko odkształcalny klej do płytek, EXPERT 2 – biały, elastyczny klej do płytek;
 • produkty marki GRACO: COMPACT-PRO 15, agregat malarski 290 CLASIC, Uniwersalny agregat EH 200, Agregat spieniający PMC;
 • produkty marki Wkręt-met: WKTHERM S, WFD, ECO-DRIVE S, KPR-FAST;
 • produkty marki RAIMONDI: SYSTEM RLS, FREE-FLEX, BULLDOG;
 • produkty marku JAG MAR: Gwoździarka gazowa Stanley – Bostitch GF33PT, Narzędzia Festool, Gwoździe łączone.

Targi BUDMA oraz Polskie Stowarzyszenie Dekarzy zapraszają także do Strefy Dobrego Dachu w pawilonie wystawienniczym numer 7, gdzie odbywać się będą pokazy sztuki dekarskiej, prowadzone przez Dekarzy z Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy. W Strefie Dobrego Dachu będzie możliwość uczestniczenia w pokazach sztuki dekarskiej, obejrzenia najnowszych materiałów dachowych prezentowanych przez czołowych Producentów pokryć dachowych, konsultacji ze specjalistami z dziedziny krycia dachu, izolacji dachowej, wentylacji, okien dachowych, orynnowania i zabezpieczeń dachu. A wśród nich:

 

 • Okna do dachów płaskich  DXW przystosowane do chodzienia po nim marki FAKRO
 • Okno superenergooszczędne FTT U8 THERMO
 • Nowa generacja okien VELUX GLL
 • Nowa generacja drewniano-poliuretanowych okien do poddaszy VELUX GLU
 • Dachówka płaska OREA 9 firmy Wienerberger Koramic
 • System orynnowania ECO RAINLINE
 • System orynnowania RAIKO PLATINUM
 • DACH BUD

Data dodania: 17.02.2015