Ceramika Paradyż zajęła pierwsze miejsce w konkursie Ministra Gospodarki na najbardziej przedsiębiorczą firmę, eksportera i innowatora. Wyniki plebiscytu ogłoszono 2 października podczas otwarcia VI Międzynarodowych Targów WorldHotel 2013.

Nagrodę w imieniu Ceramiki Paradyż odebrała Dorota Kaźmierczak, Dyrektor Marketingu w Grupie Paradyż. Firma otrzymała również Grand Prix oraz gratyfikację finansową. Wygrana została przekazana do domów dziecka w Tomaszowie Mazowieckim i Piotrkowie Trybunalskim.

Nagroda Ministra Gospodarki

Minister Gospodarki Janusz Piechociński wyraził uznanie dla wyrobów Ceramiki Paradyż, stwierdzając jednocześnie, że wysoka jakość jej produktów pomaga umacniać pozytywny wizerunek polskich przedsiębiorców na świecie.

W konkursie mogły wziąć udział firmy uczestniczące w Targach WorldHotel 2013. Jury zwracało uwagę na przedsiębiorstwa, które “posiadają szczególne osiągnięcia w działalności eksportowej, sukcesy w internacjonalizacji działalności i produkty najwyższej jakości, mogące z powodzeniem konkurować na rynkach zagranicznych i Europejskim Wspólnym Rynku”.

 

Data dodania: 10.10.2013