24. stycznia w Warszawie miała miejsce gala wręczenia nagród w prestiżowym konkursie polskiej branży ceramicznej – „Perły Ceramiki UE 2017”. Ceramika Paradyż odebrała aż 6 statuetek, w tym podwójną nagrodą odznaczone zostały kolekcje MARGARITA i NATURSTONE.

Kolekcje płytek: ELIA, MARGARITA, NATURSTONE i SCANDIANO zostały wyróżnione tytułem „Perła Ceramiki UE 2017”, natomiast dwie z nich – MARGARITA oraz NATURSTONE zostały „Perłami Ceramiki Dystrybutorów 2017”. W imieniu firmy nagrody odebrali: za kolekcję ELIA – Rafał Domaradzki, Dyrektor Kreatywny, za kolekcje MARGARITA i SCANDIANO – Maria Majewska, Menedżer Produktu, zaś za kolekcję NATURSTONE – Beata Dela, Menedżer Produktu. Zdobyte nagrody podkreślają rolę Ceramiki Paradyż jako twórcy trendów odpowiadających na preferencje klientów.

Konkurs „Perły Ceramiki UE” jest organizowany od 2004 roku przez kwartalnik Wokół Płytek Ceramicznych oraz firmę CAD Projekt K&A. Jego celem jest zwrócenie szczególnej uwagi na kafle, które są wyjątkowe pod kątem wzornictwa i jakości, a także docenienie zespołów projektujących je, wdrażających i promujących na rynku.

[NSH]

Data dodania: 02.02.2018