Redakcja Forum Biznesu wyróżniła produkty, które cieszą się największym zaufaniem na rynku krajowym. W tegorocznym plebiscycie deska barlinecka otrzymała tytuł “Dobry Produkt – Wybór Konsumentów 2011” w kategorii deski podłogowe.

Redakcja Forum Biznesu wraz z Dziennikiem Gazeta Prawna przyznały wyróżnienia dla najlepszych firm na rynku polskim na podstawie Ogólnopolskiego Badania Postaw i Preferencji Konsumenckich. Patronat nad projektem oraz opiekę merytoryczną objął Instytut Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk. Badanie przeprowadzone zostało na próbie 1000 respondentów, którzy wskazali marki i produkty według nich najbardziej godne zaufania. Na podstawie głosów ankietowanych przyznano wyróżnienia w poszczególnych kategoriach.

Projekt Forum Biznesu nie ma formy rankingu. Tytuł „Dobry Produkt – Wybór Konsumentów 2011” przyznawany jest najczęściej wskazywanym firmom i produktom przez ankietowanych. Respondenci odpowiadali na pytanie: które marki produktów uważają za najlepsze w danej kategorii, godne zaufania, oraz które marki gwarantują dobre jakościowo produkty.

Data dodania: 12.04.2012