Firma Uzin, właściciel marki Pallmann, zachęca do wzięcia udziału w konkursie posiadaczy drewnianej podłogi bądź planujących jej zakup lub renowację. Dla amatorów naturalnych desek, którzy do 31 sierpnia odpowiedzą na konkursowe pytania przygotowano wartościowe nagrody.

Na miłośników drewna i autorów najciekawszych odpowiedzi czekają cenne nagrody ufundowane przez markę Pallmann, które pozwolą cieszyć się piękną i zadbaną podłogą przez lata:

Miejsce I

olejo-wosk PALLMANN MAGIC OIL 2K COLOR – który wystarczy na wykończenie 50 m2 podłogi – to kombinacja olejowo-woskowa przeznaczona do impregnacji i uszlachetniania podłóg drewnianych. Dzięki nowej generacji pigmentów produkt zapewnia intensywne wybarwienie przy zachowaniu rysunku drewna.

Miejsce II

środek do pielęgnacji PALLMANN MAGIC OIL CARE 5l – preparat do pierwszej konserwacji oraz bieżącej pielęgnacji, podłóg drewnianych impregnowanych dwuskładnikowym olejem Pallmann Magic 2K. Tworzy na powierzchni cienki film chroniący przed zabrudzeniami. Prawidłowo stosowany wydłuża jej żywotność.

Miejsce III

środek do pielęgnacji PALLMANN MAGIC OIL CARE 0,75 l

Laureaci zostaną wyłonieni w wyniku głosowania Komisji Konkursowej i powiadomieni o wygranej w ciągu 30 dni od daty zakończenia konkursu. Komisja będzie oceniała takie czynniki jak: poprawność odpowiedzi, jej kreatywność i estetykę tekstu.

Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją regulaminu, który znajduje się na stronie www.pallman.pl

Patronat medialny nad konkursem sprawują: Ładny Dom, myfloor.pl, chemiabudowlana.info, budowa.org i budownictwo.org

Data dodania: 07.08.2014