Na zastosowanie nietypowej ozdoby podłogi drewnianej zdecydował się austriacki producent Deisl Parkettmanufaktur. W ofercie tej firmy dostępne jest na zamówienie osadzenie w parkiecie oryginalnych kryształów marki Swarovski.

Kryształami można ozdobić podłogę ze wszystkich gatunków drewna znajdujących się w ofercie firmy – niezależnie od jego stopnia twardości czy koloru. Dzięki temu błyszczący ozdobnik może znaleźć się w niemal każdej aranżacji.

Średnica kryształów osadzanych w parkiecie może wynosić 14, 20 lub 30 mm, a ich liczba czy umiejscowienie uzależnione jest jedynie od pomysłowości nabywcy. Znane na całym świecie kryształy wykonywane są ze szkła ołowiowego i bardzo często wykorzystywane w różnych akcesoriach czy elementach wyposażenia wnętrz.

Podłoga z kryształami Swarovskiego dostępna jest także w Polsce – u dystrybutora marki Deisl Parkettmanufaktur – firmy JPDparkett z Krakowa.

Podłoga z kryształami powstała głównie z myślą o wnętrzach komercyjnych, ale pomysłowy produkt z pewnością znajdzie także swoich zwolenników w domowych wnętrzach.

Data dodania: 09.08.2012