W sierpniu firma EGGER przemierzy Polskę wschodnią, aby promować nowe trendy, rozwiązania produktowe i innowacyjne koncepcje nad którymi pracuje.

EGGER Truck to multifunkcjonalna platforma, którą firma wykorzystuje przy okazji targów, szkoleń i innych wydarzeń, a teraz także jako mobilną wystawę podróżującą przez Polskę. Każdy kto zdecyduje się odwiedzić EGGER Truck będzie mógł wziąć udział w prezentacjach i szkoleniach z zakresu wyposażenia i aranżacji wnętrz, budownictwa drewnianego oraz paneli podłogowych.

Platforma firmy EGGER to miejsce, w którym można skorzystać z najnowszych możliwości prezentacji jakie umożliwiają Mixed Reality Interface, czyli połączenie treści cyfrowych z prawdziwymi obiektami oraz Augmented Reality, czyli realny świat przetworzony na język cyfrowy i interaktywny.

W czerwcu bieżącego roku firma EGGER odwiedziła województwa: pomorskie, wielkopolskie, łódzkie, śląskie, małopolskie i dolnośląskie. W sierpniu platforma pojawi się w województwach: podlaskim, mazowieckim, świętokrzyskim oraz podkarpackim.

Data dodania: 05.08.2011