Jednym z najchętniej wybieranych materiałów do wykończenia podłóg w Polsce są panele laminowane. Na tym bardzo konkurencyjnym rynku pojawia się nowy gracz. Marka FALQUON wprowadza w Polsce panele laminowane na wysoki połysk.

Na polski rynek wkracza marka FALQUON, która jest już znana na zachodzie Europy. Specjalizuje się w ekskluzywnych panelach na wysoki połysk. Wyróżnia je możliwość tworzenia niepowtarzalnych wzorów.

Aranżacje dla każdego

Różnorodna oferta ma spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających inwestorów.

Uniwersalność oraz ogromne możliwości aranżacyjne podłóg na wysoki połysk są coraz częściej doceniane przez projektantów wnętrz.

Jak informuje dystrybutor, panele marki FALQUON cechują się wysoką jakością wykonania.

Ponadprzeciętna trwałość paneli możliwa jest dzięki innowacyjnemu utwardzaniu wiązką elektronów. Wnikają one głęboko w lakier i szczelnie go zamykają. Dzięki temu praktycznie nic nie jest w stanie przedostać się do środka. Powierzchnia podłogi uzyskuje przez to mechanicznie stabilną konstrukcję, która jest odporna na uderzenia. Względem technologii UV, ten rodzaj utwardzenia zapewnia znacznie lepszy połysk, odporność na blaknięcie, wilgoć, kwasy, mikrozarysowania, a nawet niedopałki papierosów.

Produkty marki FALQUON można nabyć w całej Polsce za pośrednictwem salonów podłogowych. Spis punktów sprzedażowych oraz pełna oferta znajduje się na stronie internetowej producenta.

[RAK]

Data dodania: 16.10.2015