Kolekcja drzwi Fiord to harmonijne zestawienie bieli z funkcjonalnym designem i naturalnymi materiałami stylu skandynawskiego.

We wnętrzach inspirowanych stylem skandynawskim kluczową rolę odgrywają prosta stylistyka wyposażenia i naturalne materiały. Inspirowana klasyką kolekcja drzwi wewnętrznych Fiord marki POL-SKONE to propozycja dla wszystkich tych, którzy cenią urok gustownych rozwiązań. Tradycyjna forma skrzydła z tłoczeniem przywodzącym na myśl XIX wieczne wzornictwo dworkowe pozwala tworzyć wnętrza pełne szyku.

Kolekcja Fiord, w ramach której dostępnych jest 5 modeli skrzydeł drzwiowych, daje szerokie możliwości tworzenia wyjątkowych kompozycji aranżacyjnych. Wersje pełne i o różnych konfiguracjach przeszkleń pozwolą dopasować drzwi do estetyki, jak i funkcji, jaką pełnią w pomieszczeniu. Modele z dużymi szklanymi wypełnieniami sprzyjają tworzeniu jasnych i pełnych światła kompozycji, tak charakterystycznych dla skandynawskiej estetyki. Szklenie może być wykonane z mlecznego szkła ornamentowego lub gładkiego przezroczystego o grubości 4 mm.

Drzwi Fiord dostępne są w wersji jednoskrzydłowej w standardowych wymiarach – 60, 70, 80 i 90 cm oraz w wariantach dwuskrzydłowych. Dodatkowo można je pomalować na jeden z wybranych kolorów z palety RAL lub NCS, co umożliwia stworzenie kompozycji o indywidualnym charakterze.

Data dodania: 13.03.2012