FSC Marketplace jest międzynarodową platformą, której celem jest ułatwienie nawiązania kontaktów pomiędzy sprzedającymi i kupującymi produkty z certyfikatem FSC.

Certyfikowane firmy ze wszystkich segmentów branży drzewnej i papierniczej, w tym papierni, celulozowni, producentów, handlowców, maklerów, wytwórców, producentów mebli, zarządców lasów itd. mogą zawierać bezpośrednie transakcje biznesowe w łańcuchu dostaw FSC CoC na całym świecie.

Platforma FSC Marketplace dostarcza informacje o tysiącach produktów z certyfikatem FSC i pomaga użytkownikom w znalezieniu dostawców i nabywców certyfikowanych produktów z całego świata.

FSC Marketplace dostarcza informacje na temat potencjalnych partnerów, umożliwiając współpracę w zakresie łańcucha dostaw FSC CoC. Jest także narzędziem, które pomaga przedsiębiorstwom zwiększyć swoją konkurencyjność na rynku.

Jak się przyłączyć?

Aby wziąć udział w projekcie FSC Marketplace wystarczy bezpłatnie zarejestrować swoją firmę z certyfikatem FSC na stronie www.marketplace.fsc.org.

Rozszerzenie profilu pozwala na jego pozycjonowanie oraz umieszczenie dodatkowych informacji. Profil rozszerzony umożliwia także dodanie logotypu firmy, zdjęć certyfikowanych produktów, konkretnych danych teleadresowych wraz ze wskazaniem osoby kontaktowej oraz adresu strony internetowej.

Data dodania: 25.09.2011