Ceramika Paradyż została w ostatnim czasie uhonorowana wieloma wyróżnieniami. Zajęła wysokie pozycje w rankingu Diamenty Forbesa, zdobyła Złoty Medal im. Jana Kilińskiego, a także znalazła się w gronie laureatów rankingu Filary Polskiej Gospodarki.

Ceramika Paradyż zajęła 125. miejsce na ogólnopolskiej liście oraz 5. na liście regionalnej w najnowszym rankingu Diamenty Forbesa. Firma otrzymała to wyróżnienie już po raz trzeci. Ceramika Paradyż była nominowana w kategorii przedsiębiorstw powyżej 250 milionów przychodu.

Producent płytek ceramicznych znalazł się także po raz trzeci w gronie laureatów rankingu Filary Polskiej Gospodarki, zajmując drugie miejsce w województwie łódzkim. Firmy uhonorowane tym wyróżnieniem to przedsiębiorstwa stabilne, mające znaczący udział w rozwoju regionu, a także zaangażowane na rzecz rozwoju lokalnej społeczności i przedsiębiorczości.

Złoty Medal im. Jana Kilińskiego jest natomiast przyznawany firmom zasłużonym dla polskiego rzemiosła. Ceramika Paradyż została nagrodzona przede wszystkim za wsparcie rozwoju krajowego rzemiosła, znaczący wkład w promocję polskiej gospodarki oraz sukcesy na rynkach międzynarodowych w oparciu o wysokie standardy ekonomiczno-finansowe i dobre praktyki biznesowe.

Data dodania: 25.04.2013