16 stycznia w Katowicach odbyła się III Noc Architektów. W galerii Nowy Roździeń spotkali się projektanci, architekci oraz inwestorzy indywidualni.

Głównym celem trzeciej odsłony Nocy Architektów było zintegrowanie branży architektów oraz projektantów. Dla wszystkich uczestników oprócz możliwości przeprowadzenia rozmów z kolegami z branży, przygotowano niestandardowe atrakcje. Podziwiać było można popisy osób znanych z programu telewizyjnego „Mam Talent”: Łukasza Świrka, zwanego także „Człowiekiem Flagą”, duet akrobatyczny „Delfin i Bartek” oraz iluzjonistę o pseudonimie artystycznym Y.

Poszerzanie horyzontów

Na Nocy Architektów nie zabrakło przedstawicieli różnych firm branżowych. Dzięki temu zwiedzający mogli na własne oczy zobaczyć najnowsze propozycje producentów, a także wymienić poglądy na temat produktów z przedstawicielami różnych firm.

Cenne doświadczenie

Jest to także ciekawa możliwość wymiany opinii dla pracowników polskich firm, którzy często na co dzień współpracują z architektami i projektantami. W katowickiej galerii można było spotkać przedstawicieli Chapel Parket – producenta podłóg drewnianych.

Data dodania: 27.01.2015