RuckZuck wprowadza na rynek nową kolekcję paneli laminowanych. Jak informuje przedstawiciel firmy, mają być to wysokiej jakości podłogi dla wymagających klientów.

Deski z najnowszej kolekcji są dostępne w wymiarach 1286 x 160 x 10 mm. Całość serii składa się z ośmiu dębowych dekorów: Alicante, Altea, Bassano, Bilbao, Grenada, Marbella, Oviedo oraz Santana.

Panele dla wymagających

Różnorodne kolory pozwolą na wykorzystanie paneli zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i tych, które wykonane są w stylu klasycznym. Do dyspozycji mamy ciemne i jasne odcienie brązu, beże i szarości.

Kolekcja Impression o grubości 10 mm posiada trzydziestoletnią gwarancję producenta w pomieszczeniach mieszkalnych. Klasa ścieralności AC5 ma gwarantować wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Uznana jakość

Według producenta cechy charakterystyczne dla linii Impression to: deski o synchronicznej strukturze, z trójwymiarową fakturą powierzchni, odzwierciedlającą naturalny rys słojów oraz włókien. Dodatkowo wyprofilowano krawędzie paneli czterostronną V-fugą. To wszystko ma sprawić, że podłoga będzie łudząco podobna do prawdziwego drewna.

Data dodania: 19.02.2015