Jawor-Parkiet – producent podłóg drewnianych ogłosił konkurs dla architektów. Jest o co walczyć, bo najlepsi mogą spodziewać się nie tylko nagród pieniężnych, ale i wyjazdu na Made Expo 2019 w Mediolanie.


Konkurs polega na przygotowaniu wizualizacji wnętrz z wykorzystaniem podłóg Jawor-Parkiet. Skierowany jest do architektów, projektantów wnętrz, designerów oraz studentów kierunków architektonicznych. Uczestnicy mogą zgłosić w sumie pięć projektów z czterech kategorii – sypialnia, salon, pokój dziecięcy i aranżacja ścian. Każdy projekt powinien składać się maksymalnie z dwóch ujęć tego samego pomieszczenia. Architekci mogą zgłaszać projekty, które nigdy wcześniej nie były publikowane ani nagradzane, a także nie biorą udziału w innych konkursach.

Ideą konkursu jest, aby jak najciekawiej zaprezentować możliwości aranżacyjne naszych podłóg. Ale przede wszystkim szukamy nowego spojrzenia na projektowanie i wyposażanie wnętrz. Prace powinny nawiązywać do najnowszych trendów w architekturze i designie– mówi Sebastian Sklepik,specjalista ds. kluczowych klientów oraz architektów firmy Jawor-Parkiet.

Nagrodami pieniężnymi za pierwsze trzy miejsca są odpowiednio 8000 zł, 4000 zł i 2000 zł. Poza tym, zwycięzcy oraz wyróżnieni uczestnicy spędzą dwa dni na targach Made Expo 2019, gdzie odbędzie się między innymi uroczystość wręczenia nagród głównych. Projekty można zgłaszać za pomocą formularza na stronie: www.jawor-parkiet.pl/konkursdlaarchitekta do 20 stycznia 2019 roku. Tam też znajdują się szczegółowe informacje na temat konkursu.
Jury ogłosi laureatów 14 lutego 2019 roku.

[KK]

Data dodania: 21.11.2018