W grudniu Jawor-Parkiet nagrodzono dwiema statuetkami – w projekcie Home Zone oraz konkursie Dobry Design 2018. Obydwa plebiscyty to prestiżowe wydarzenia w branży wnętrzarskiej.

Home Zone to projekt, który certyfikuje produkty i usługi o najwyższej jakości i niezawodności, a także daje gwarancję funkcjonalności i estetyki. W tegorocznej edycji nagrodzona została Retro Colletion od Jawor-Parkiet, której premiera miała miejsce zaledwie dwa miesiące wcześniej. Kolekcja ta stworzona została na podstawie aktualnych trendów. Jest także odpowiedzią na potrzebę niecodziennych rozwiązań i poszukiwanie oryginalności w domu. W ramach tej kolekcji znajdziemy deski ręcznie stylizowane, które sprawiają wrażenie surowych, z wyraźną strukturą, a także idealnie gładkie.

Natomiast w konkursie Dobry Design 2018 została zauważona i doceniona kolekcja Chevron, na którą składają się deski i parkiety montowane we wzór jodły francuskiej. W ramach 11 kategorii kapituła złożona ze 150 architektów i projektantów wnętrz przyznała statuetki dla najlepszych i najciekawszych produktów przeznaczonych do wyposażenia i wystroju. W kategorii „Podłogi i ściany” to właśnie linia Chevron zdobyła nagrodę główną.

 

źródło: Jawor Parkiet

[NSH]

Data dodania: 21.12.2017