Uzin Utz AG świętuje w tym roku 100-lecie istnienia. Z tej okazji koncern przygotował złotą linię produktów w promocyjnych, większych opakowaniach.

W tym roku mija 100 lat od momentu, gdy Georg Utz rozpoczął w Ulm działalność produkcyjną. Dziś w skład koncernu wchodzi 11 fabryk i ponad 30 własnych spółek dystrybucyjnych.

W związku z jubileuszem Uzin Utz AG przygotował liczne promocje i niespodzianki. Jedną z atrakcji jest promocyjna kolekcja produktów przygotowana przez każdą z marek wchodzących w skład koncernu. Produkty jubileuszowe będą cyklicznie pojawiać się w ciągu całego roku i będą dostępne aż do wyczerpania zapasów.

W tym tygodniu do sprzedaży trafiły dwa produkty pakowane w jubileuszowe opakowania, zawierające więcej materiału i oferowane w niezmienionych cenach za opakowanie. Jest to klej do wykładzin tekstylnych UZ 57 w złotym opakowaniu zawierającym 10% dodatku jubileuszowego oraz środek czyszczenia bieżącego RZ 181 Wischpflege w złotym opakowaniu zawierającym 20% dodatku jubileuszowego.

Data dodania: 10.05.2011