Firma UZIN przygotowała na okres wakacyjny promocję dla swoich klientów – dystrybutorów i parkieciarzy. Kupując wybrane produkty marki PALLMANN, za symboliczną złotówkę można zdobyć kamerkę sportową.

Wakacje to czas relaksu, słońca i podróży. Przez kolejny rok będziemy je wspominać, przeglądając także zdjęcia. Spędzający ten czas aktywnie szczególnie docenią kamerki sportowe. Właśnie takie można teraz otrzymać za symboliczną złotówkę, kupując następujące produkty marki PALLMANN:

Dodatkowo, pierwszych 200 klientów, którzy zamówią zestaw lakierów wodnych (na powierzchnię min. 50 mkw), otrzyma także teleskopowy kijek selfie o długości 110 cm z pilotem Bluetooth oraz uchwytem do telefonu.

Dołączana do zakupów kamera to SJCAM 4000. Można nią filmować w jakości FULL HD, zrobić zdjęcia o rozdzielczości 12 Mpx w szerokim kącie, a także wykorzystywać w samochodzie jako wideorejestrator. W zestawie z kamerą znajdują się także uchwyty pozwalające na jej montaż na kasku czy rowerze. SJCAM 4000 ma wodoodporną obudowę.

Promocja potrwa do 30 września 2015 lub do wyczerpania zapasów. Informacje o limicie zamówienia, do którego dołączona jest kamerka można uzyskać u swojego dostawcy.

[KSK]

Data dodania: 01.07.2015