Ceramika Paradyż zwraca uwagę na to, jak codzienne zabieganie sprawia, że omijają nas uroki miejskiego stylu. Marka kolekcją Urban Colours chce przenieść do wnętrz jego dynamikę, intensywność kolorów, ale i nastrojowość terenów zielonych.

Inspiracją do stworzenia kolekcji Urban Colours było dostrzeżenie miejskich, bogatych w barwy, wzory i struktury przestrzeni. Dlatego kolekcję charakteryzują zaprojektowane przez Agnieszkę Biernat szklane strukturalne heksagony pokryte złotem, które mają przywodzić na myśl dynamizm orientalnych miast. W kolorze złota są także dekoracyjne detale z roślinnymi motywami. Elementy kolekcji wspólnie ułożone na ścianie mogą tworzyć interesujące kompozycje o artystycznym charakterze.

 

urban colours

Urban Colours, źródło: Ceramika Paradyż

Płytki utrzymane są głównie w odcieniu klasycznego niebieskiego, który Pantone ogłosił kolorem roku 2020. Ciekawy efekt dają połączenia matowości i błysku oraz gładkich i żłobionych struktur, a także metaliczne wykończenia. Poza Classic Blue, w kolekcji możemy znaleźć kolory takie, jak kontrastowa biel czy nasycona zieleń.

 

urban colours

Urban Colours, źródło: Ceramika Paradyż

 

Urban Colours

Urban Colours, źródło: Ceramika Paradyż

Urban Colours ze względu na swoją różnorodność umożliwia zaaranżowanie wnętrz na wiele sposobów. Płytki w kolorze ponadczasowej bieli najlepiej sprawdzą się w klasycznych kompozycjach, z kolei te w odcieniu zieleni i niebieskiego ze złotymi akcentami będą pasować do odważniejszych aranżacji.

Nowa kolekcja powstała z okazji 30-lecia istnienia Ceramiki Paradyż. Jest jedną z 9 odsłon jubileuszowej serii Celebration Edition.

 

Urban Colours

Urban Colours, źródło: Ceramika Paradyż

Płytka ścienna 1
Format: 29,8 x 89,8 cm
Kolory: blue, green (gładka, matowa) orazbianco (matowa, 3 struktury)
Cena: od 137,76 zł/m²

Płytka ścienna 2
Format: 19,8 x 19,8 cm
Kolory: blue, green (błyszcząca, gładka i 2 struktury)
Cena: 142,68 zł/m²

Dekoracje
Format: 19,8 x 19,8 cm
Kolory: perla, gold (matowa, 2 struktury)
Cena: 15,38 zł/szt.

Inserto szklane heksagonalne
Format: 17,1 x 19,8 cm
Kolory: blue, green(Inserto A, B, C)
Cena: od 45,51 zł/szt.

Element wykończeniowy/Taco/gres szkliwiony
Format: 4,8 x 4,8 cm
Kolory: green, blue (matowa, gładka)
Cena: 4,55 zł/szt.

[KK]

Data dodania: 19.01.2020