Jeżeli stoimy przed wyborem płytek do łazienki i zastanawiamy się w jaki sposób ją wykończyć, z pomocą może przyjść nam nowa kolekcja firmy Opoczno – Creamy Touch. Jest ona dedykowana osobom szukającym kompromisu pomiędzy prostotą i finezją.

Nowa linia składa się z gładkich satynowych płytek bazowych w formacie 29 x 59,3 cm. Ich uzupełnieniem są płytki strukturalne creamy touch structure oraz creamy touch pattern. Pierwsze z nich przypominają fale, natomiast drugie posiadają delikatny nieregularny wzór. Kolekcję można dodatkowo wzbogacić mozaiką: creamy touch mosaic Belt lub creamy touch mosaic.

Kremowa kolekcja marki Opoczno może być bazą do tworzenia wnętrz o różnorodnym charakterze. Np. aby uzyskać lekkie i delikatne wnętrze producent zaleca wykorzystanie dekoru compositon flower. Dekoracyjna płytka delikatnie wprowadza kolor do pomieszczenia – na kremowym tle umieszczono gerbery w delikatnych odcieniach różu.

Uniwersalność kolekcji pozwala na stworzenie wnętrza, które zawsze będzie na czasie. Płytki mogą stanowić również tylko element aranżacji, który jest uzupełnieniem np. drewna.

Dla małych powierzchni producent zaleca montaż płytek w poziomie, aby uzyskać złudzenie większej powierzchni.

[RAK]

Data dodania: 26.01.2016