Portal budowlany chemiabudowlana.info zaprasza do udziału w plebiscycie na najpopularniejszy klej do płytek. Na ulubiony produkt można głosować od 1 sierpnia do 30 listopada br. na stronie internetowej organizatora. Laureat plebiscytu otrzyma tytuł “Klej Roku 2012” oraz odznaczenie informujące o zaufaniu konsumentów.

“Jaką nazwę nosi obecnie najpopularniejszy klej do płytek?” – to pytanie stawia portal chemiabudowlana.info, zachęcając do oddawania głosów w plebiscycie zarówno fachowców związanych z branżą budowlaną, jak i osoby prywatne.

Wybór nie jest łatwy, organizatorzy przygotowali szeroką listę 26 produktów z 25 firm. Po czterech miesiącach od rozpoczęcia konkursu klej z największą liczbą głosów otrzyma tytuł “Klej Roku 2012” oraz odznaczenie świadczące o zaufaniu konsumentów, którym będzie można posługiwać się w celach marketingowych. Dla pięciu najwyżej ocenionych produktów przewidziano dodatkowe wyróżnienia.

To pierwsze tego typu badanie opinii konsumentów na rynku chemii budowlanej, na jego wyniki przyjdzie nam czekać do końca listopada. Tymczasem organizatorzy zachęcają do oddawania głosów na najpopularniejszy klej do płytek, wśród typujących będą rozlosowane nagrody.

Data dodania: 07.08.2012