Trzeciego kwietnia w warszawskim Hotelu Sheraton odbyła się IV edycja Forum Branży Łazienkowej, podczas której ogłoszono laureatów konkursu „Łazienka – Wybór Roku 2017”.

Do stolicy Polski przyjechali producenci i dystrybutorzy wyposażenia łazienkowego, właściciele i pracownicy hurtowni oraz salonów, a także architekci i projektanci. Specjaliści z branży rozmawiali na tematy związane m.in. z rozwojem rynku łazienek w Polsce, wyzwaniami czekającymi na producentów i dystrybutorów czy nowymi trendami w 2017 roku.

Jedną z głównych atrakcji wieczoru była ceremonia wręczenia nagród w konkursie „Łazienka – Wybór Roku 2017”. Jury oceniało produkty pod kątem funkcjonalności, wzornictwa, rynkowego potencjału oraz stosunku jakości do ceny. Wśród nagrodzonych znalazła się kolekcja Esten marki Ceramika Paradyż. Są to strukturalne płytki ceramiczne inspirowane naturą dostępne w trzech rodzajach struktur. Uzupełnieniem kolekcji są mozaiki z elementami szkła oraz strukturalna listwa szklana. Więcej informacji na temat nagrodzonej kolekcji można znaleźć tutaj.

[RAK]

Data dodania: 07.04.2017