W ofercie sklepów Drzwi i podłogi Vox pojawiły się produkty Belgian International Carpets – producenta luksusowych wykładzin dywanowych. Podczas wyjazdu architektów marki VOX na targi „Architects@Work” w Zurychu pojawił się pomysł wprowadzenia produktów firmy B.I.C. na rynek polski.

Idealny produkt dla architektów wnętrz

Firma B.I.C. od ponad 50 lat sprzedaje ekskluzywne produkty, będące symbolem dobrego smaku. Wykładziny dywanowe tworzone są z precyzją i dbałością o najmniejszy szczegół, z najwyższej jakości materiałów. Funkcjonalność, design i innowacyjność towarzyszą na każdym etapie – począwszy od produkcji, kończąc na dostawie do klienta. B.I.C. jest w stanie wyprodukować każdą ilość wykładzin na zamówienie, co w szczególności przypadło do gustu architektom wnętrz, którzy cenią pracy indywidualne możliwości.

Geneza

Produkty B.I.C. Carpets podziwiać możemy m.in. na stałej wystawie w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Nowym Jorku. Obecność w takim miejscu potwierdza wyjątkowość i piękno wykładzin. Drzwi i podłogi VOX zapraszają także do wybranych salonów oraz na prezentacje i szkolenia przeznaczone dla projektantów i architektów wnętrz.

Najbliższe terminy szkoleń oraz prezentacji: 05.11.2013 – Szczecin, 07.11.2013 – Warszawa, 13.11.2013 – Poznań. Szczegółowych informacji udzieli PR manager marki Drzwi i podłogi VOX – Beata Jankowska (e-mail: beata.jankowska@vox.pl).

Data dodania: 31.10.2013