Na polskim rynku podłóg winylowych pojawiła się nowa marka Harvey Maria – oferująca pięć unikalnych kolekcji luksusowych płytek winylowych – zaprojektowanych przez znane brytyjskie projektantki. Oryginalne wzornictwo winyli Harvey Maria to idealna propozycja zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz.

Profesjonalna współpraca ze znanymi designerami pozwoliła stworzyć pięć różnorodnych linii płytek winylowych. Cath Kidston, Dee Hardwicke, Neisha Crosland – autorskie kolekcje podłóg LVT, osadzone w trzech harmonijnych paletach kolorystycznych, współgrają z pozostałymi propozycjami Harvey Maria – imitującą drewno kolekcją Premium Wood oraz Little Bricks – linią przypominającą cegły.

Podłogi Harvey Maria charakteryzują się doskonałymi parametrami i trwałością potwierdzoną 20-letnią gwarancją. Płytki są odporne na uszkodzenia i wszelkiego rodzaju zarysowania. Wysoka wytrzymałość na czynniki zewnętrzne umożliwia ich montaż nie tylko we wnętrzach mieszkalnych, ale także w pomieszczeniach użyteczności publicznej. Podłogi LVT są wodoodporne i antypoślizgowe, dlatego też doskonale sprawdzą się w tzw. pomieszczeniach mokrych.

Luksusowe płytki winylowe Harvey Maria

1. Lattice, kolekcja autorstwa Dee Hardwicke – to ukłon w kierunku klasycznej ceramiki. Lattice nawiązuje do namalowanych odręcznie płatki kwiatów.

2. Parquet, linia zaprojektowana przez Neishy Crosland – geometryczne wzory w klasycznej ponadczasowej kolorystyce.

3. Spot & Rose Sprig, kolekcja Cath Kidston – zarówno White, jak i Duck Egg Blue, nadają podłodze oniryczny charakter i stanowią świetną propozycję do wnętrza utrzymanego w stylu vintage.

4. Little Bricks – popularny kształt cegły w wielu modnych kolorach.

5. Premium Wood – wodoodporne płytki odzwierciedlające efekt prawdziwego drewna.

Wszystkie kolekcje zostały utrzymane w trzech harmonijnych paletach kolorystycznych.

Podłogi Harvey Maria, w zależności od kolekcji, dostępne są od 159-209 zł za m2.

 [PAK]

 

Data dodania: 09.03.2017