Zakończyła się kolejna edycja projektu MAPEI TOUR, która trwała siedem miesięcy: od kwietnia do października bieżącego roku. W tym czasie dwa Mobilne Centra Szkoleniowe MAPEI podróżowały po Polsce, odwiedzając łącznie 256 miejsc.

Łączna trasa obydwu samochodów wyniosła w sezonie 2012 prawie 28 tysięcy kilometrów. Tegoroczna edycja MAPEI TOUR skupiała się na tematyce prawidłowego wykonywania tarasów, zabezpieczania przeciwwilgociowego i przeciwwodnego izolacjami mineralnymi i bitumicznymi, technologii wykonania ceramicznych posadzek przemysłowych oraz systemów ocieplenia budynków. Podczas szkoleń dla parkieciarzy prezentowano ekologiczne systemy montażu drewna.

MAPEI TOUR to projekt organizowany nieprzerwanie od 2007 roku. Ma na celu przeszkolenie wykonawców robót budowlanych i wykończeniowych oraz parkieciarzy. Szkoleniowcy podróżują po całej Polsce, a szkolenia prowadzone są przy wykorzystaniu dwóch specjalnych samochodów wyposażonych w panele pokazowe, narzędzia i produkty oraz w sceny oświetlenie, nagłośnienie, plazmowe ekrany, a także w zaplecze dla uczestników.

Data dodania: 29.11.2012