Wineo wprowadza przygotowaną specjalnie na polski rynek kolekcję paneli Marea Live, o niezwykłych dekorach i doskonałych właściwościach użytkowych, w atrakcyjnych cenach.

 Limitowana edycja Marena Live to panele laminowane w modnej i lubianej przez polskich odbiorców stylistyce. W skład kolekcji wchodzi 10 nowoczesnych dekorów imitujących drewno. Panele utrzymane głównie w jasnych barwach dostępne są w wersji o surowo piłowanej lub jedwabisto-matowej powierzchni, która podkreśla usłojenie i naturalny urok drewna. Największym atutem limitowanej edycji jest duża różnorodność. Trzy wzory Salt Oak, Swedish Pine oraz Pepper Oak wyposażone zostały w 4-stronę fugę V, dzięki której podłoga laminowana inspirowana drewnianymi deskami nabiera jeszcze bardziej autentycznego wyglądu. Do każdego dekoru można dopasować listwę o tym samym wzorze. Panele podłogowe o grubości 8 mm, formacie 1288 x 192 mm to modna propozycja, która może stanowić podstawę wystrój wnętrz w stylu skandynawskim lub celowo postarzanych. Będzie też ciekawym akcentem w minimalistycznych czy klasycznych pomieszczeniach.

Zastosowanie wytrzymałej nakładki z żywicy melaminowej, która pozwala osiągnąć klasę ścieralności AC4, sprawia, że panele sprawdzą się w mocno obciążonych pomieszczeniach prywatnych, takich jak korytarz czy przedpokój. A certyfikowana przez PEFC płyta nośna Aqua-Protect®, stanowi specjalne zabezpieczenie przed pęcznieniem. Dzięki temu kolekcja Marena Live doskonale nadaje się do pomieszczeń wilgotnych, bez obaw o powstawanie plam, czy rozwarstwienie się desek.

Panele z nowej kolekcji  dają również możliwość podniesienia komfortu wnętrza. Można je bez przeszkód łączyć z ogrzewaniem podłogowym lub w celu poprawienia akustyki wnętrza z matą wyciszającą, osiągając w ten sposób niesamowite rezultaty i zadowolenie domowników.

Bezklejowy system montażu Loc Tec® usprawnia prace monterskie, obniżając ich koszy i chroni panele przed przedostaniem się pod ich powierzchnię płynów. Producent udziela 20-letniej gwarancji na stabilność produktu, połączenia, odbarwienia, zaplamienia i przetarcia.

Szczegółowe Informacje o wszystkich nowych panelach podłogowych marki Wineo są dostępne na nowej stronie internetowej www.wineo.de/pl

Data dodania: 24.09.2014