Marka Domalux Professional wprowadziła do swojej oferty wodorozcieńczalny lakier, który ma gwarantować matowy efekt wykończenia drewna.

Prosty sposób na matową podłogę

Nowy lakier wprowadzony na rynek przez markę Domalux Professional ma pozwalać uzyskać naturalny wygląd drewna oraz zapewnić odpowiednie własności użytkowe. Dwuskładnikowy Lakier Poliuretan Aqua 2S MAT przeznaczony jest do lakierowania, ochrony i dekorowania drewna wewnątrz pomieszczeń. W szczególności polecany jest do parkietów, mozaiki parkietowej, podłóg przemysłowych oraz desek. Uzyskana matowa powłoka ma wyróżniać się wysoką odpornością mechaniczną oraz łatwością stosowania.

Lakier przyjazny zdrowiu

Dzięki zastosowaniu Aqua 2S MAT możliwe ma być stworzenie dekoracyjnej, nieżółknącej powłoki, która odporna jest na działanie wody oraz czynników chemicznych, takich jak alkohol czy roztwory środków myjących. Producent zapewnia także, że osiągnięty efekt matowej podłogi jest długotrwały i gwarantuje wieloletnią użyteczność podłogi. Lakier ten nie zawiera NMP (N-Metylo pyrolid), dzięki czemu jest przyjazny dla zdrowia.

Więcej informacji o produkcie oraz sposobie przygotowania do użycia można znaleźć na stronie producenta.

Data dodania: 03.03.2015