Łóżko MATEO i system modułowy LENDI firmy Black Red White zostały wyróżnione w konkursie Produkt Roku 2011 organizowanym przez magazyn Meble Plus.

33-osobowe jury konkursu organizowanego przez Meble Plus już po raz dziewiąty, oceniło nowości meblarskie, które pojawiły się na rynku w 2010 roku. Kapituła konkursu składająca się z ekspertów branżowych, projektantów i architektów wnętrz oraz przedstawicieli uczelni wyższych o profilu artystyczno-wzornicznym, brała pod uwagę takie kryteria jak: wzornictwo, funkcjonalność, jakość wykonania, zgodność z normami, zastosowane rozwiązania.

W kategorii „łóżko” nagrodę otrzymało łoże MATEO, którego charakterystyczne pikowane wezgłowie w spokojnej kolorystyce z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom klasyki.

Meble BRW otrzymały także nagrodę w kategorii „meble dziecięce i młodzieżowe” – tytuł Produktu Roku 2011 przypadł w udziale zestawowi mebli do pokoju młodzieżowego o nazwie LENDI, który wyróżnia się prostą i geometryczną formą oraz jasną kolorystyką.

Data dodania: 24.01.2011