Seria posadzek sztorcowych, kolekcja podłóg szczotkowanych, drewno poprzecznie nacinane – to tylko niektóre z nowości przygotowane na ten rok przez firmę Chapel Parket Polska.

W ofercie firmy pojawiło się pięć zupełnie nowych serii podłóg, dodatkowo rozszerzono kolorystykę barw dębowych elementów, a niektóre z kolekcji zmieniły nazwę. Modyfikacji uległa także strona internetowa.

Posadzki sztorcowe – Chapel Abbey

Każdy z drewnianych elementów tej kolekcji ma 70 mm szerokości i 700 mm długości – ułożone na posadzce tworzą ciekawą mozaikę.

 Podłogi z tej linii dostępne są w ośmiu kolorach.

 

Poprzecznie nacinane Chapel Hermitage

Kolejną nowością w asortymencie firmy Chapel Parket Polska jest seria elementów poprzecznie nacinanych, która występuje w 28 kolorach. Do wyboru jest zarówno materiał lity (deski i klepki o grubości 20 mm), jak i warstwowy, który dobrze sprawdzi się na ogrzewaniu podłogowym.

Chapel Convent, czyli postarzane podłogi

Elementy z tej kolekcji są postarzane, a jednocześnie nacinane poprzecznie. Powierzchnia drewna jest skrobana, a mikrofaza na długich bokach wykonywana jest ręcznie. Kolekcja dostępna jest w 28 kolorach. Do wyboru są deski lite i warstwowe.

Sama natura, czyli deski z kolekcji Chapel Parish

To propozycja przeznaczona dla ludzi, którzy cenią naturalną strukturę drewna. Deski są mocno szczotkowane, co eksponuje różnorodną strukturę drewna oraz słoje. Deski dostępne są w wersji litej i warstwowej w aż 33 kolorach.

Małe jest piękne – Chapel Priory

Zainteresowanych mniejszymi formatami powinna skusić kolekcja Priory, której elementy mają 85 mm szerokości, 1150 mm długości oraz 20 mm grubości. Deski są warstwowe i dostępne w ośmiu kolorach.

Nowe nazwy starych kolekcji

Zmiany dotyczą także kolekcji dobrze znanych klientom Chapel Parket Polska. Seria Chapel Antico od 2014 roku funkcjonuje jako Chapel Basilica. Kolekcja Middle Age Floors zmieniła z kolei nazwę na Chapel Minister. Deski w formacie XXL będą określane mianem Chapel Monastery, a kolekcja Cathedral Floors będzie się nazywać Chapel Cathedral.

Data dodania: 18.03.2014