All on Design to wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich zainteresowanych designem, aranżacją wnętrz, trendami i sztuką. Impreza odbędzie się w marcu 2015 roku w Warszawie.

W dniach 25 – 27 marca w Warszawskim Centrum Wystawienniczym EXPO XXI odbędzie się druga edycja targów aranżacji wnętrz All on Design. Podczas trzech dni wystawienniczych swoje produkty i rozwiązania zaprezentują polscy i zagraniczni producenci i dystrybutorzy z branży wyposażenia wnętrz. Tematyka targów jest szeroka od mebli, poprzez ceramikę, dekoracje, artykuły wykończeniowe na oświetleniu kończąc.

Ponad połowę uczestników wydarzenia stanowią architekci i projektanci wnętrz z uznanych w środowisku pracowni i biur projektowych a także restauratorzy, hotelarze, producenci i dystrybutorzy szukający dostawców.

W ramach All on Design 2014 swoje produkty i rozwiązania zaprezentowały firmy:

4 Concepts, Barańska Design, Carpets & More, Ciarko, Dado Design, Decokable.pl, Dom Bianco, Duravit, Galda, Faber, Flash DQ, Interi Cad, Lug, Lumo Tubo, Muppet Shop, Top Kolor, Smeg i Villeroy & Boch.

Platforma edukacyjna

Kolejnej edycji targów towarzyszyć będą  liczne konferencje, szkolenia i warsztaty. Uznani w środowisku architekci, jak Justyna Smolec czy designerzy jak Maja Gaszyńska i Krystian Kowalski ze Studia Kompott, poprowadzą bardzo ciekawe wykłady dla wszystkich zainteresowanych. Będzie wiele praktycznych warsztatów z komunikacji, negocjacji i motywacji zawodowej, które poprowadzą trenerzy biznesu oraz projektanci, którzy w tym zawodzie odnieśli sukces.

Spotkanie ze sztuką

Zwiedzający będę mieli okazję zobaczyć wystawy projektantów, designerów oraz studentów wydziałów wzornictwa. Spotkania ze sztuką mają na celu pokazanie w jakim kierunku zmierza polskie wzornictwo.

Szczegółowych informacji udziela:

Kamilla Walicka, tel. 22/ 649 76 69

e-mail: kamilla.walickal@agencjasoma.pl

Data dodania: 11.07.2014