Jak co roku przyznano Nagrody Gospodarcze Prezydenta RP. W kategorii „Narodowy Sukces” została wyróżniona firma Ceramika Paradyż.

Nagrody wręczono w trakcie 3. Edycji Kongresu 590 w Jasionce koło Rzeszowa. Andrzej Duda ogłosił laureatów, którzy znacząco przyczynili się do rozwoju polskiej gospodarki. To dziś jedno z największych wyróżnień, jakie może otrzymać przedsiębiorstwo dbające o wizerunek Polski na międzynarodowym rynku.

Ceramika Paradyż reprezentuje Polskę w ponad 50 krajach świata. Posiada pięć zakładów produkcyjnych, które można zaliczyć do najnowocześniejszych w Europie.

 

źródło: Ceramika Paradyż

– Ceramika Paradyż to jedna z największych firm w województwie łódzkim, która chętnie dzieli się swoim doświadczeniem i inspiruje inne podmioty, nie tylko z regionu, ale i całego kraju. Jesteśmy zaszczyceni, że nasze starania, dobre praktyki i zrównoważony rozwój zostały docenione przez Prezydenta RP. Nagroda Gospodarcza to ogromna odpowiedzialność i zobowiązanie do dalszego rozwoju naszej firmy, która już za rok świętować będzie jubileusz 30-lecia obecności na rynku – mówi Tomasz Popielawski, rzecznik prasowy Ceramiki Paradyż.

Do XVI już edycji wydarzenia zgłoszono 140 przedsiębiorstw. Spośród nich 21 firm otrzymało Nominację Kapituły w pięciu kategoriach głównych i dwóch specjalnych. Przez prezydenta wręczona została nagroda indywidualna i nagroda z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości.

[KK]

Data dodania: 13.12.2018