W dniach 17-18 maja odbył się uroczysty finał programu Dealer Roku 2017, organizowanego przez markę Baltic Wood. Tytuł Dealera Roku 2017 otrzymały firmy: Eko-Parkiet, Glazurex, Multiform, Quercus oraz VIP Parkiet.

To już dziewiąta edycja programu, podczas której Baltic Wood docenił najlepszych dystrybutorów swoich produktów w Polsce, zwracając uwagę na ich profesjonalizm i osiągane rezultaty. W rywalizację zaangażowały się salony partnerskie z całego kraju. Ocenie podlegały uzyskane wyniki sprzedaży, jakość obsługi, a także prezentacja produktów i działania wizerunkowe, które miały bezpośredni wpływ na satysfakcję klienta i silną pozycję marki.

Baltic Wood

Źródło: Baltic Wood

Przyszłoroczna, jubileuszowa edycja przyjmie zupełnie inną formę. Marka zachęca do udziału w konkursie, który wyłonić ma Złotego Partnera Baltic Wood 2018 w kategoriach: największa sprzedaż, największa dynamika sprzedaży, największa sprzedaż podłóg z kolekcji Timeless Collection i największa sprzedaż podłóg z kolekcji podłóg NoLimits Collection. Dodatkowo firma postanowiła wyróżnić największą inwestycję z podłogą Baltic Wood w 2018 roku.

 [NS[

Data dodania: 02.07.2018