W dniach od 19 do 25 stycznia 2015 r. w Monachium, odbędą się światowe targi architektury, materiałów oraz systemów budowlanych BAU 2015. Wśród wielu zagranicznych wystawców, nie zabraknie polskich firm – w tym Baltic Wood.

Podczas BAU 2015, spodziewanych jest ponad 2000 wystawców z całego świata, którzy będą prezentować swoje najnowsze produkty oraz rozwiązania z branży budowlanej i architektonicznej. Łączna przestrzeń wystawowa wynosi 180 000 metrów kwadratowych. Organizatorzy spodziewają się w tym roku blisko 230 000 zwiedzających.

Prezentacja Baltic Wood

Baltic Wood jest producentem podłóg drewnianych, który działa na rynku od trzynastu lat. Podłogi tej marki trafiają do konsumentów z 44 krajów na całym świecie. Podczas tegorocznej edycji BAU 2015, Baltic Wood ma zamiar zaprezentować między innymi premierowe kolekcje desek o szerokości 210 mm, a także drewniane podłogi lite i trójwarstwowe z segmentu Premium.

The Floor Fashion Show

Przedstawiciele firmy w ramach The Floor Fashion Show prezentować będą kilka rodzajów swoich produktów. Oprócz wspomnianej kolekcji Premium i desek z nową szerokością, w całym pokazie będzie można zobaczyć także cztery rodzaje podłóg. Sélection du Sommelier skupia się na podłogach litych. No limits Collection to propozycja dla wszystkich, którzy potrzebują bardzo wytrzymałych podłóg trójwarstwowych. Timeless Collection – to podłogi postarzane, natomiast dla wszystkich fanów designerskich rozwiązań przygotowano The Miracles Collection. Stoisko firmy Baltic Wood będzie znajdować się w hali A5, na stanowisku 415. Szczegółowy plan hal podczas BAU 2015 można znaleźć na stronie internetowej organizatora.

Data dodania: 03.12.2014