Druga edycja targów InterflatDesign.pl odbędzie się w łódzkiej hali Expo w dniach 22-24 października 2010 roku. Impreza w całości poświecona będzie tematyce aranżacji wnętrz.

Na imprezie organizowanej przez Międzynarodowe Targi Łódzkie, będzie można poznać najnowsze trendy w aranżowaniu zarówno wnętrz, jak i ogrodów.  Szeroki zakres tematyczny pozwoli na prezentację wszystkich elementów wyposażenia wnętrz: mebli, oświetlenia, podłóg, materiałów służących do wykańczania ścian i sufitów, dekoracji okiennych, tekstyliów, dodatków dekoracyjnych, a także usług architektonicznych i projektowych, doradztwa w zakresie projektowania przestrzeni zielonej itp.

Jednym z celów tegorocznych targów InterflatDesign.pl jest również prezentacja tendencji na 2011 rok. Nastąpi ona podczas zorganizowanego w ramach imprezy forum TREND DESIGN 2011. Autorem koncepcji forum jest dr Marek Borowiński – trend designer, projektant i twórca, oficjalny obserwator trendów przy targach Maison & Object w Paryżu. Dopełnieniem tej ekspozycji będą seminaria prowadzone przez autora trendów.

Pierwszego dnia targów odbędzie się także III Konferencja „Zieleń w mieście”, podczas której poruszana będzie problematyka różnorodnych funkcji zieleni w miastach.

Z myślą o branży wnętrzarskiej organizatorzy planują przeprowadzenie profesjonalnych szkoleń, których celem jest przekazanie wiedzy wpływającej na wzrost efektywności sprzedaży sklepu, skuteczniejszego marketingu internetowego, regulaminów konkursów projektowych czy spraw dotyczących ochrony prawnej wzornictwa przemysłowego.

Podczas targów będzie też tworzony na żywo przez dwa dni mural do wnętrza – jego autorem i wykonawcą będzie Gregor Gonsior. Nie zabraknie także miejsca dla wystaw prac studentów Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi i Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania.

Honorowy patronat nad targami objęli: Marszałek Województwa Łódzkiego i Prezydent Miasta Łodzi.

Dla uczestników targów organizatorzy przewidzieli także inne ciekawe seminaria i prezentacje. Sprawdź jakie!

Data dodania: 20.09.2010