Naklejki ścienne to świetny sposób, aby nadać wnętrzu Twojego domu lub biura oryginalny klimat. Wybierz z szerokiego asortymentu dostępnego na rynku i ozdób każde pomieszczenie mapami świata, kolorowymi cytatami, motywami kwiatowymi w stonowanych odcieniach czy minimalistycznymi wzorami, które przyciągają uwagę naturalnymi teksturami, takimi jak słoje drewna i kamienne wzory. Każdy wzór jest starannie wykonany, a dzięki temu świetnie się prezentuje.

Jeśli szukasz sposobów na ozdobienie ścian w domu, weź pod uwagę naklejki ścienne. Możliwości dekoracji są nieograniczone, ponieważ istnieje wiele rodzajów kompozycji m.in. figuratywne dekoracje ścienne (np. zwierzęta) czy abstrakcyjne kształty. Naklejki na ścianę znajdziesz np. na https://www.swiat-obrazow.pl/naklejki.html.

Generator naklejek to nieograniczone możliwości!

W Świecie Obrazów znajdziesz eleganckie mapy świata i stylowe naklejki z folii samoprzylepnej, które można dostosować do własnych potrzeb dzięki intuicyjnemu i łatwemu w obsłudze generatorowi. Dostosowanie naklejek do własnych potrzeb jeszcze nigdy nie było tak proste! W zaledwie kilka sekund możesz zmienić rozmiar, kolor lub odcień nadruku. Dzięki tej odrobinie personalizacji wszystkie stworzone naklejki wpasują się w każde wnętrze, bez trudu zmieniając jego charakter. Oznacza to, że są idealne do udekorowania całego mieszkania, przestrzeni biurowej czy siedziby firmy i możesz to zrobić praktycznie natychmiast.

Generator pozwoli Ci wybrać dowolną wysokość, szerokość i rozmiar naklejki. Mniejsze projekty są świetne do niewielkiej dekoracji, gdy przestrzeń jest ograniczona. Możesz też zdecydować się na coś znacznie większego, złożonego z wielu elementów, co wypełni całą ścianę.

Od Ciebie zależy, jak duża będzie planowana dekoracja. Wiedz, że pojedynczy bryt ma maksymalnie 100 cm. Jeśli zamawiasz większy rozmiar naklejki, to dostaniesz ją w kilku kawałkach. Powstały projekt może być małym dodatkiem, który podkreśli charakter pomieszczenia, ale może się rozciągać od podłogi aż po sufit.

Jak działa generator?

Niezależnie od tego, czy szukasz szybkiego i prostego sposobu na zmianę wystroju wnętrza, czy też chcesz poprawić swoje umiejętności w zakresie aranżacji wnętrz, naklejki ścienne mogą być dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Dzięki generatorowi z łatwością znajdziesz kolorystykę, która najbardziej Ci odpowiada i pasuje do każdego stylu pomieszczenia. Dostępne są odcienie od pastelowych lodów po odważne i wyraziste barwy.

Z jakich materiałów wykonuje się naklejki?

Dobre naklejki ścienne wykonane są z dwóch różnych materiałów. Folia monomeryczna z laminatem 250 g doskonale sprawdza się w miejscach narażonych na drobne zabrudzenia, natomiast matowa i gładka powierzchnia laminatu chroni Twoje wzory przed uszkodzeniami, dzięki czemu możesz ją z łatwością wytrzeć.

Naklejki ścienne to świetny sposób, aby zmienić oblicze swojego pokoju, salonu, części wspólnych i biura. Możesz zdecydować się na mniejsze kompozycje, które wkomponują się w otoczenie lub postawić na duże kompozycje pokrywające np. całą ścianę. Dzięki współczesnym narzędziom możliwości kreacji są niemal nieograniczone.

Data dodania: 12.08.2021