Marka Barlinek wprowadziła nowe, ekskluzywne podłogi drewniane Sense. Ponadstandardowa szerokość desek, subtelna kolorystyka wybarwień oraz zamierzona surowość wykończenia to cechy charakterystyczne kolekcji, która powstała we współpracy ze znaną i cenioną architekt Patrycją Zaczyńską.

Kolekcja obejmuje 8 dekorów. Są to deski „w dużym formacie”: jednopasmowe, o ponadstandardowej szerokości (207 mm) oraz zaznaczonych krawędziach (faza dwustronna), co wydłuża je optycznie. Strukturę drewna podkreśla efekt szczotkowania. Dodatkowo naturalny wygląd podłogi eksponuje wykończenie naturalnymi olejami oksydacyjnymi nowej generacji, cieszące się ogromnym uznaniem na rynkach europejskich. Część kolekcji występuje w wykończeniu tradycyjnym lakierem matowym. Poszczególnym dekorom nadane zostały subtelne wybarwienia utrzymane w modnej kolorystyce ziemi.

Podłogi charakteryzują się dużą trwałością oraz odpornością na ślady wynikające z codziennej eksploatacji. Deski posiadają konstrukcję krzyżową, dzięki czemu nie rozsychają się i nie skrzypią. Są odporne na zmiany pogodowe za oknem oraz doskonale sprawdzają się na ogrzewaniu podłogowym. Mogą być montowane w systemie pływającym oraz klejone do podłoża.

Podłogi dostępne są w cenie 259 zł/mkw. Dodatkowe informacje oraz lista punktów znajdują się na www.barlinek.com.pl.

Data dodania: 09.06.2014