Kids Town, firma znana ze sprzedaży mebli i akcesoriów do pokoi dziecięcych, poszerza asortyment o dywany dla dorosłych holenderskiej marki Arte Espina. Najnowsza kolekcja niderlandzkiego producenta pokryć podłogowych utrzymana jest w szerokiej gamie kolorystycznej z przewagą wzorów awangardowych.

Arte Espina to holenderska marka, która stosunkowo niedawno wkroczyła na międzynarodowy rynek. Na tle innych producentów dywanów wyróżnia się niecodzienną kolorystyką oraz nowoczesnym wzornictwem. Produkty tej marki reklamowane są jako odpowiednie dla alergików m.in ze względu na prowadzoną bardzo ścisłą kontrolę jakości.

Projektanci kolekcji na 2013 rok  zadbali o zgodność jej kolorystyki i wzornictwa z aktualnymi trendami, a dla ułatwienia pogrupowali ją według stylów. Wśród dywanów znaleźć można zatem produkty przeznaczone dla fanów designu nowoczesnego, stylu retro i motywów kwiatowych, a także mocnych akcentów graficznych. Na najnowszą kolekcję Arte Espina składają się zarówno dywany wielokolorowe jak i monochromatyczne – o różnych odcieniach zieleni, niebieskiego, czerwieni i fioletu. Nie brakuje także propozycji dla wielbicieli brązów i beżów – głównie w kolekcji inspirowanej naturą, a także bieli, czerni i szarości. W kategorii dywanów różnokolorowych dominują te bardzo odważne, kierowane do wielbicieli awangardy i mocnych akcentów.

Arte Espina zapewnia możliwość zamówienia dywanu na miarę (minimalna długość lub szerokość wynosi 100 cm, największy produkowany dywan ma 300x400cm).

Najnowszą kolekcję holenderskiej marki można obejrzeć m.in w sklepie internetowym Kids Town.

Data dodania: 11.03.2013