Firma Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe poszerza swoją ofertę aż o 20 różnego rodzaju modne wzory i kolory deski dębowej. Nowy asortyment małopolskiego przedsiębiorstwa spodoba się zarówno fanom klasyki, jak i nowoczesnym gustom.

“Dęby z charakterem” to najnowsza kolekcja firmy Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe. Znajdziemy w niej tradycyjne deski o gładkiej powierzchni, jak i produkty szczotkowane, młotkowane czy kornikowane. Efekt postarzenia desek podkreśla zastosowanie głębokiej v-fugi. Gwiazdą nowej kolekcji jest ręcznie heblowany i szczotkowany Dąb Montebello. Deska ta jest w całości wykonana z litego drewna, wygląda jednocześnie wiekowo i elegancko.

Cała kolekcja zawiera 20 produktów, są to zarówno jasne klasyczne wzory, jak i bielone oraz postarzane deski. Charakterystyczne dla linii „Dębów z charakterem” jest dodatkowe szczotkowanie, które wzmacnia efekt naturalnego wykończenia. Każdy ze wzorów oferowany jest w pełnej rozmiarówce, dostępne są deski o grubości 16 lub 21 mm i wymiarach od 100 do 195 mm szerokości i długości od 600 do 2400 mm. Kolekcję “Dęby z charakterem” montuje się za pomocą systemu pióro- wpust i przykleja do podłoża.

Wszystkie deski z nowej kolekcji obejmuje pięcioletnia gwarancja na użytkowanie w obiektach mieszkalnych i dwuletnia na użytkowanie w obiektach użyteczności publicznej.

Data dodania: 11.01.2013