Firma Baltic Wood wprowadza kolekcję 15 specjalnie wyselekcjonowanych drewnianych kompozycji The Miracles Collection, powstałą z myślą o osobach poszukujących nietypowych rozwiązań, które pomogą stworzyć niebanalne i wyjątkowe pomieszczenia.

Najnowsza kolekcja Baltic Wood oczarowuje zróżnicowaną, eksperymentującą kolorystyką, wyczuwalną strukturą drewna podkreśloną przez proces szczotkowania czy subtelną 4-stronną mikrofazą. Szeroka paleta rozmiarów Koncept MIX umożliwia stworzenie własnego wzoru i łącznie desek o różnych wielkościach.

Rok 2014 upływa na łączeniu trendu powrotu do natury z dbałością o unikalne wzornictwo. Triumfy ścięci drewno o surowej formie i naturalnym odcieniu. Takim rozwiązaniem są podłogi Nature oraz Evolution, które zachwycają pierwotnym pięknem dużych sęków, widocznych słoi oraz zmienności odcieni pomiędzy deskami. Rysunek drewna podkreślony jest poprzez szczotkowanie powierzchni podłogi i uszlachetnienie jej eleganckim lakierem. Wyjątkowy charakter podłogi Evolution akcentuje czarna szpachla wypełniająca sęki oraz nietypowe rozszczepienia. Właścicielom surowych wnętrz z pewnością przypadną do gustu oryginalne podłogi Love i Life.

Drugim nurtem w aranżacji wnętrz w tym roku jest zestawienie ze sobą kolorów na zasadzie kontrastów. Na topie jest intensywna purpura i odcienie niebieskiego. Z takim akcentem harmonijne współgrają kolory: biały, porcelanowy i kremowy, charakterystyczne dla podłóg Birth, Sound i Faith.

Designerskie podłogi The Miracles Collection pozwalają wykreować przestrzeń, która zachwyca pięknem i odzwierciedla nasz indywidualny, niepowtarzalny styl.

Data dodania: 02.09.2014