Jak odpowiednio dobrać płytki do wnętrza? Taki dylemat towarzyszy zapewne każdemu kto zastanawia się nad wykorzystaniem ceramiki w swoim domu. Naprzeciw temu problemowi wychodzi firma Ceramika Paradyż proponując neutralną kolekcję płytek Lavitas.

Płytki można wykorzystać zarówno w kuchni, przedpokoju, jak i tarasie. Kolekcja Lavitas charakteryzuje się uniwersalnością – łatwo jest połączyć te płytki z żywymi kolorami. Seria delikatnych brązów, beży i szarości zharmonizuje wnętrze tak, aby sprostać różnorodnym oczekiwaniom.

Neutralny nie oznacza nudny!

Najnowsza gresowa kolekcja Lavitas udowadnia, że neutralna podłoga może być elegancka i oryginalna. Znalazły się w niej przełamujące nudę ozdobne szklane kostki w kolorze białym, czarnym, niebieskim, czerwonym i grafitowym, jak również cokoły, mozaiki i listwy. Rozmaite elementy wystroju dodadzą unikalnego charakteru. Osoby gustujące w minimalistycznym i nieprzemijającym stylu z pewnością znajdą coś dla siebie w kolekcji płytek podłogowych Lavitas. Składa się ona z 76 elementów, dostępnych w czterech uzupełniających się kolorystykach – beżowej, szarej, grafitowej i czarnej. Każda z nich posiada cztery różne formaty oraz dwa rodzaje powierzchni: aksamitną satynę oraz szlachetny poler.

Data dodania: 06.08.2012