Serwis firmy Drzwi i podłogi VOX ma nową szatę graficzną i został znacznie unowocześniony. Zmiany na stronie pozwoliły uprościć obsługę. Serwis zachował spójność z stroną internetową Mebli VOX wchodzącą w skład marek grupy kapitałowej VOX.

Minimalizm przycisków poprawił funkcjonalność sklepu internetowego. Klient może samodzielnie konfigurować wybrany produkt. Dział „Doradztwo” będzie ułatwieniem w doborze konkretnych zastosowań. W nowym serwisie znajdziemy szereg narzędzi online, które pozwolą nam poczuć się jak projektanci. Zakładka „Dobierz wnętrze” pomoże w dowolny sposób zestawić ze sobą drzwi, podłogi, akcesoria wykończeniowe. Kalkulator obliczy cały nasz zakup. Aplikacja „Konfigurator drzwi VOX” pomoże dobrać komponenty do drzwi VOX. Za pomocą formularza kontaktowego można się umówić z jednym z współpracujących z serwisem architektem wnętrz.

Najwyraźniej celem twórców strony było stworzenie witryny, która jest interaktywna, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta. Na stronie znajdziemy prezentacje produktów oraz pełne doradztwo w doborze produktów. Kontrolując nasze wydatki w prosty i nowoczesny sposób możemy stać się projektantem w naszym domu.

Data dodania: 28.10.2013